Žiadne produkty v košíku.

0

Naša cesta k otvoreniu hračkárstva Rototo

Sme manželia Martina a Michal Bíly a v roku 2020 sme sa rozhodli, že náš sen o hračkárstve premeníme na realitu. Chceli sme ľudom ponúknuť hračky, ktoré nekončia po mesiaci v plastovom odpade, ale tie, na ktoré deti budú s láskou spomínať ešte mnoho rokov.

Cítili sme, že moderné hračky nesmú vytláčať tie klasické, ktoré sme si sami pamätali zo svojho detstva.

S touto túžbou sme založili Hračkárstvo Rototo, aby sme na slovenskom trhu priniesli to najlepšie, čo svet hračiek ponúka. Od tradičných klenotov československých výrobcov po najnovšie inovácie z celého sveta.

2020

Ako sa hovorí, začínali sme od podlahy 😊

Poctivý výber hračiek

Pri výbere hračiek do nášho sortimentu kladieme dôraz na bezpečnosť a kvalitu. Každá hračka prešla dôkladnou kontrolou a splňuje prísne legislatívne požiadavky.

Navštevujeme veľtrhy a podujatia, aby sme našli tie najlepšie a najbezpečnejšie hračky od overených výrobcov z celého sveta. Naše hračky sú certifikované podľa najvyšších bezpečnostných noriem EN71, aby sme vám mohli garantovať, že vaše deti budú mať nielen zábavu, ale aj bezpečie.

Pripravujeme vlastnú výrobu Rototo hračiek, ale o tom viac už čoskoro 🙂

Zobraziť ponuku hračiek

Predajňa v Košiciach

V našej kamenej predajni sa s vami stretávame tvárou v tvár a vaše reakcie, názory, poďakovania, ale aj kritika nás inšpirujú a posúvajú ďalej. Neustále dopĺňame a upravujeme náš sortiment, aby sme vám mohli ponúknuť to najlepšie z najlepšieho.

Vybrať správne priestory a vytvoriť príjemné prostredie nebolo jednoduché, ale veríme, že sa nám to podarilo.

Tešíme sa na každú vašu návštevu na našej predajni a veríme, že otvoríme nové predajne, možno i vo vašom meste 😊.

Ako sa k nám dostanete